سلام دوست من , امروز میخواهیم فرآیند چگونگی برند سازی با تولید محتوا را باهم بررسی کنیم , میدانیم که در فضای وب بدون تولید محتوا ، برند سازی ممکن نیست ، پس بیایید بررسی کنیم که :

چگونه برند سازی آنلاین کنیم؟

ناتان چان ( Nathan Chan ) ، مدیر عامل و موسس یک کسب و کار است که از اشتیاق او برای بازاریابی ، محتوا و کارآفرینی ناشی شده است . در طول پنج سال گذشته ، او یک شرکت رسانه ای محتوا و رسانه ای آنلاین را ساخته است. او همچنین با برخی از بزرگترین کارآفرینان نسل ما از جمله ریچارد برانسون ( Richard Branson ) ، مارک کوبان  ( Mark cuban ) و آریانا هافینگتون ( Arianna Huffington ) مصاحبه کرده است .

بخشی از این مصاحبه را با هم مرور میکنیم :

عناصر کلیدی برای ساختن نام تجاری آنلاین چیست؟

به گفته ناتان چان برای ساختن نام تجاری آنلاین، سه عنصر کلیدی وجود دارد که باید به خوبی آنها را انجام دهید :

مورد اول:

تولید محتوا : اولین و مهم ترین مورد ، موضوع برند سازی با تولید محتوا است .  اینترنت واقعا قدرتمند و لبریز از مطالب است . قرار دادن محتوا در اینترنت مانند مطلبی در یک کتابخانه نیست که مردم همیشه بتوانند آن را پیدا کنند . اینترنت مقالات زیادی را در خود دارد و شما باید محتوایی تولید کنید که در بین انبوه محتواهای داخل اینترنت خاص باشد و بتواند توجه کاربران را به برند شما جلب کند . ( در ادامه در مورد تولید محتوایی که بتواند برای شما برند سازی کند بیشتر توضیح خواهم داد ) .

مورد دوم :

طراحی فوق العاده : طراحی های بزرگ اکنون یک محصول هستند و همچنین می تواند یک گزاره برای فروش منحصر به فرد باشد . بسیاری از استارتاپ های موفق دارای طرح هایی استثنایی هستند . آنها توانایی فوق العاده ای در ارتباط با کاربر دارند و محصولات فن آوری یا بسته بندی خوب دارند . در واقع هرچه بیشتر پول و زمان اضافی برای توسعه نام تجاری خود صرف کنید، چند برابر آن را برداشت خواهید کرد .

زمانی که شروع به کسب و کار کردم، پول زیادی نداشتم، اما من طرح های خوبی را اولویت بندی کردم .
من حدود 4000 دلار برای یک طراح خوب صرف کردم و این یکی از بهترین سرمایه گذاری های من بود . طراحی عالی تحسین مردم را نیز به همراه دارد و آنها را هیجان زده می کند .
شما می توانید با هزینه کمی نیز طراح های خوبی را دریافت کنید . از ابزارهایی مانند 99 Design استفاده کنید یا به Behance بروید و افرادی را در کشورهای ارزان قیمت مانند جنوب شرقی آسیا یا اروپای شرقی کار می کنند را پیدا کنید. شما می توانید از استراتژیی استفاده کنید که طراحی عالی را بدون صرف هزینه زیاد بدست آورید .

مورد سوم :

وجود یک محصول برتر: در تجربه من ، نوآوری ها و شرکت هایی که به سرعت در حال رشد هستند ، یک محصول برتر دارند .  بسیاری از مردم برای محصولی هزینه می کنند که نوآوری و برتری نسبت به دیگر محصولات دارد، اما اگر می خواهید چیزی عالی ایجاد کنید، باید یک محصول یا خدمات برتر داشته باشید به طوری که در دهان مردم بچرخد و باعث گسترش مارک شما شود .

راهکار های برند سازی?

بهترین راهکار های برند سازی با تولید محتوا که شما را در ذهن مخاطب تثبیت میکند

1- انتخاب محل مناسب برای تولید محتوا :

قبل از اینکه بخواهید تولید محتوا را آغاز کنید ، باید بررسی کنید که چه کسانی مخاطبان شما هستند و پس از آن بررسی کنید که از چه طریق میتوانید محتوای خود را به تعداد بیشتری از آن ها نشان دهید .

مخاطبان هدف شما میتوانند قشر برنامه نویسان ، قشر کسانی که در حوزه املاک فعالیت میکنند ، حتی مردم عامی که به یک محصول یا خدمت خاص نیازمندند . بررسی کنید که آن ها بیشترین زمان آنلاینی خود را در کجا میگذرانند .

اگر مخاطبین هدف شما بیشترین زمان خود را در اینستاگرام ، یوتیوب ، تلگرام وبسایت و یا هر شبکه دیگری میگذرانند ، محتوای خود را بیشتر در آن جا منتشر کنید .

2- تحلیل رقبا :

هنگامی که شبکه خود را انتخاب کردید ، رقبایتان را نیز در نظر داشته باشید که چه محتوایی ایجاد می کنند . نگاهی به محتوا که بیشترین جذابیت را برای کاربران بدست آورده بیندازید . نگاهی به ده فیلم با بیشترین بازدید در یوتیوب بیندازید . پس از آن شما می توانید استراتژی ایجاد کنید تا محتوایی حتی بهتر در آن موضوعات را ایجاد کنید , همچنین به مارک های دیگر نیز توجه کنید ، آنها ممکن است در صنعت دیگری کار مشابهی انجام دهند. به آنچه که انجام می دهید نگاه کنید و از محتوای آنها الهام بگیرید .

هنگامی که شما یک استراتژی را برای نوع محتوایی که نیاز دارید ، تولید می کنید ، باید شروع کنید و هرگز متوقف نشوید . لحظه ای که شما توقف می کنید لحظه ای است که شما آن را از دست داده اید و دیگر آن را بدست نخواهید آورد. همه رسانه ها مبتنی بر محتوا هستند .

3- بررسی نیاز های مخاطبین هدف :

پس از اینکه مخاطبین هدف خود را مشخص کردید ، باید بررسی کنید که آن چه چه نیاز های کوچک و بزرگی دارند ؟

بعنوان مثال اگر مخاطبین هدف شما گرافیست ها هستند ، آن ها به چیز هایی مانند موارد زیر نیاز پیدا خواهند کرد :

• آموزش کار با نرم افزار فتوشاپ
  • آموزش کار با نرم افزار Autodesk 3ds Max
  • تولید محتوا برای محصولات یا خدمات ارائه شده شان

4- تولید محتوا بر اساس نیاز مخاطبان :

وقتی که نیاز مخاطبان هدفتان را بررسی کردید ، وقت تولید محتوای متناسب با نیاز آن ها است .

برای اینکه بتوانید فرآبند برند سازی را با تولید محتوا پیش ببرید ، لازم است محتوای شما علاوه بر در بر داشتن مفهوم مناسب و رعایت اصول سئو ، برای مخاطب جذابیت هم داشته باشد تا اولا او را به خواندن ادامه مطلب ترغیب کنید و دوما نام برند شما را در ذهن او ماندگار کند . اگر میخواهید در مورد چگونگی تولید یک محتوای جذاب بیشتر بدانید ، مقاله ” محتوای جذاب ” از مبنا محتوا میتواند بسیار به شما کمک کند .

در حال حاضر من در یوتیوب فعالیت دارم و مارک های دیگری را که در بازار های مختلف فعالیتی انجام می دهند را مطالعه می کنم . من متوجه شدم که عکسهای کاور ، بخش بزرگی از کلیک روی ویدیو YouTube را شامل می شود . موتورهای جستجو نیز مهم هستند، بنابراین ما با کلمات کلیدی زیادی کار می کنیم و می بایست برای موضوعات خاص رتبه بندی کنیم . شما همچنین باید دیگران را به نام تجاری خود ارجاع دهید ، بنابراین ما به دنبال اینکه چگونه می توانیم به عنوان مشاور افراد باشیم تلاش می کنیم . ما در حال مطالعه، آزمایش و به آرامی پیشرفت هستیم پس به ما اعتماد کنید.
رسانه های اجتماعی ابزاری مناسب برای تبلیغات هستند و هزینه ی زیادی را برای شما ندارند ولی کاربران زیادی را در خود دارند که می تواند برای شما جامعه هدفی باشند که برندسازی خود را انجام دهید و خودتان را بر سر زبان ها بیندازید حتماً به آن توجه کافی را داشته باشید و زمان به آن اختصاص دهید و حتی الامکان شخص متخصص اینکار را برای کسب و کارتان استخدام کنید.

چقدر مهم است که تیم بزرگ و حرفه ای خود را داشته باشید؟

این همه چیز است ! شما می توانید درآمد سالانه خود را از صفر به درآمدی ده رقمی برسانید، شما نمی توانید یک شرکت را در مقیاس بزرگ ، بدون داشتن یک تیم شگفت انگیز اداره کنید .
شما می توانید با داشتن افرادی با کار پاره وقت شغل خود را اداره کنید ، اما اگر کسی تمام وقت را استخدام کنید، اهرم بیشتری خواهید داشت . با گذشت زمان و ایجاد یک تیم ، می توانید برخی از جنبه های کسب و کارتان را به افراد دیگر نیز انتقال دهید مثلاً پشتیبانی از مشتری ، محصولات ، طراحی و یا بازاریابی همه این زمینه ها می توانند به بهترین نحو به افرادی که در این زمینه تجربه دارند واگذار شوند.
شما فقط نیاز به افرادی واقعا با استعداد دارید که با دید شما هماهنگ شده اند . پس می توانید از این دیدگاه برای ایجاد انگیزه استفاده کنید .

پس چگونه استعدادهای خوب را شناسایی کنیم؟

واضح است که پیدا کردن استعداد خوب کاری است دشوار ، اما اگر قطعا در حال تلاش برای ساختن کسب و کارتان هستید مطمئن باشید که می توانید آن را پیدا کنید یا آن ها را بسازید . اگر بتوانید نرخ فروش در بازار را بالا ببرید مطمئن باشید که می توانید این افراد را نیز متقاعد کنید که با شما کار کند . پس لازم نیست نگران چیزی باشید فقط صبر داشته باشید تا خود را به شما نشان دهند .

من ترکیبی از روش ها برای پیدا کردن استعداد خوب استفاده کرده ام . اگر من به دنبال استخدام یک نقش باشم ، در ملبورن و لینکدین به دنبال آن خواهم گشت . من به آنها می رسم و به آنها می گویم که از آن ها چه می خواهیم .  برخی از افراد تیم موجود من نیز افرادی را که می شناسند توصیه می کنند و به این طریق میتوانیم بهترین تیم را تشکیل دهیم .

mabnamohtava ، ,یک ,تولید ,محتوا ,های ,ها ,خود را ,تولید محتوا ,می توانید ,را در ,کنید کهمنبع

سفارش تولید محتوای آنلاین

تولید محتوا در فضای مجازی + ۵ ترفند شگفت انگیز در سال 2020

بازاریابی محتوا راز اساسی بیزینس شما

تولید محتوای الکترونیکی

۴ رازی که در تولید محتوا به انگلیسی اگر ندانی حتما آسیب خواهی دید !

چگونه با تولید محتوا برند سازی کنیم ؟

چرا بسیاری از بیزینس های موفق دنیا از سفارش تولید محتوای صوتی برای برند سازی استفاده میکنند ؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. neda دکوراسیون داخلی نیلوفر خرید نایلون ضربه گیر طراحی و ساخت و سفارش... انجمن علمی معلمان تربیت بدنی استان مرکزی Geo GTA